|
  • ۰۲۸ ۳۳۲۲۴۷۲۳
  • با ما تماس بگیرید

مهندس علیرضا عمویی|کلاس آموزشی مشاورین و مدیران املاک

کلاس های آموزشی

در این کلاس ها بهترین و سریع‌ترین راه تاسیس و افزایش درآمد برای آژانس‌های املاک آموزش داده می‌شود. این آموزش‌ها با استفاده از متد 9RGB ارائه می‌شود. جهت فراگیری بهتر شرکت کنندگان، این سمینار در ۳ سطح، مشاوران، مدیران و حرفه‌ای ها عرضه می‌شود.

روش 9RGB چیست؟

روش 9RGB یا همان 9 بلوک طلایی آزانس املاک، روشی است جهت تحلیل و اجرای کسب و کار آژانس املاک که توسط مهندس علیرضا عمویی ابداع شده و برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار گرفته است. این متد بر پایه‌ی بوم کسب و کار (Business model canvas) که در سال ۲۰۰۸ توسط الکساندر استروالدر معرفی شد، طراحی شده است بوم کسب و کار یک الگوی مدیریت استراتژیک برای تدوین یک مدل برای هر نوع کسب و کاری است. به طوری که هر گونه کسب و کار، از بلال فروشی گرفته تا کسب و کار شرکت مایکروسافت و اپل را می‌توان با آن تحلیل کرد و آن کسب و کار را بهینه نمود. >>>

مقبولیت بوم کسب و کار ابداعی آقای استروالدر در حدی است که شرکت‌های بزرگی چون گوگل و مایکروسافت و در ایران شرکت‌هایی چون اسنپ و دیجی کالا از آن استفاده می‌کنند. مهندس علیرضا عمویی متد 9RGB را با اتکا به قدرت بوم کسب و کار (Business model canvas) طراحی کرده و آن را به طور عملی اجرا کرده است. نتیجه‌ی اجرای این متد، بوجود آمدن املاک بزرگ سپیدار و تبدیل آن به بزرگ‌ترین و تنها آژانس املاک دپارتمانی در استان قزوین است.

استفاده از این متد می‌تواند تحول قابل توجهی در کسب و کار آژانس املاک ایجاد کند. به کارگیری متد «۹ بلوک طلایی آژانس املاک» می‌تواند باعث رشد بسیار سریع و کسب درآمد بالا برای آژانس‌های املاک و کارشناسان فروش شود. استفاده از متد 9RGB می‌تواند باعث شود ارتباط شما به عنوان مشاور املاک با مشتریان به بالاترین سطح ممکن ارتقا یافته و این امر نه تنها درآمد بالا، بلکه اعتبار و جایگاه قابل توجهی را برای شما به همراه می‌آورد. متد ابداعی مهندس علیرضا عمویی امکان گسترش فعالیت آژانس املاک شما به مناطق مختلف و متعدد شهر را فراهم می‌کند. بدیهی‌ست که گسترش محدوده فعالیت آژانس املاک می‌تواند باعث رشد چشمگیر درآمد شود. علاوه براین، متد 9RGB قابلیت انعطاف شما در شرایط مختلف بازار املاک (شرایط رکود، انتقال از رکود به رونق یا رونق به رکود و شرایط رونق) را افزایش داده و باعث می‌شود در هر شرایطی از بازار عملکرد خود را بهینه کرده و بیش‌ترین درآمد ممکن را کسب کنید.

از آن جایی که متد ابداعی مورد بحث، تمام ابعاد کسب و کار آژانس املاک را پوشش می‌دهد، استفاده از آن می‌تواند خلاقیت شما جهت ایجاد تغییر و تحول در بخش‌های مختلف کسب و کارتان را موجب شود. فراگیری این متد به گونه‌ای به شما کمک می‌کند که متناسب با امکانات و شرایط خود، تحولات مثبتی را در آژانس املاک خود ایجاد کنید.

  • • در صورتی که در حال حاضر آژانس املاک دارید، فراگیری این متد به رشد درآمد و افزایش قدرت رقابت شما در بازار املاک کمک می‌کند.
  • • اگر تمایل دارید به عنوان آژانس املاک وارد بازار املاک شوید، یادگیری متد 9RGB مسیر پیشرفت شما را کوتاه‌تر کرده و هزینه‌ی آزمون و خطا را برای شما به شدت کاهش دهد. این متد راهنمای مناسبی برای کسب درآمد زیاد با سرمایه گذاری کم در بازار املاک است.
  • • در صورتی که تمایل دارید به عنوان کارشناس فروش وارد بازار املاک شوید، فراگیری این متد می‌تواند درآمد شما را افزایش داده و رموز موفقیت در معاملات را به شما بیاموزد به طوری که در مدت کوتاهی تبدیل به یک کارشناس حرفه‌ای با درآمد قابل توجه شوید.

درباره مدرس

  • ✅ 14 سال حضور فعال در بازار کار
  • ✅ آموزش بیش از 200 کارشناس و مدیر املاک
  • ✅ سالها فعالیت در حوزه آژانس املاک و فروش املاک و مستغلات
  • ✅ گذراندن کلیه کلاسهای حقوقی دادگستری
  • ✅ کسب درامد 4 برابری نسبت به متوسط درامد آژانسهای املاک منطقه
مشاوران
مدیران
حرفه ای ها
دستاوردها

ایجاد شغل بدون سرمایه

فروش بیش‌تر و بهتر

کسب درآمد زیاد

رسیدن به جایگاه اجتماعی خوب

کسب توانایی کارشناسی ملک و قیمت در حوزه املاک

اطلاعات حقوقی مورد نیاز برای کارشناسی

شرکت در این کلاس به چه کسانی توصیه می شود

افرادی که می‌خواهند بدون سرمایه صاحب شغل شوند

تازه واردین به حرفه‌ی املاک

بانوان

دستاوردها

راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک

اطلاعات حقوقی کامل اعم از نوشتن مبایعه نامه، مشارکت در ساخت، سرقفلی و...

رشد سریع

مدت خاک خوری کم

برندینگ

کاهش هزینه‌ها و ریسک‌ها

کاهش احتمال شکست در کسب و کار

مثالهای واقعی برای کاربردی شدن آموخته های دانشجویان حقوق

شرکت در این کلاس به چه کسانی توصیه می شود

افرادی که تمایل دارند آژاس املاک دپارتمانی تاسیس کنند یا آژانس املاک سنتی خود را به دپارتمانی تغییر دهند

افرادی که تمایل دارند آژانس املاک آن‌ها به سرعت رشد کند

افرادی که سطح درآمد خود راضی نیستند

دستاوردها

توانایی تحلیل دقیق بازار

توانایی ارائه مشاوره سرمایه‌گذاری

توسعه آژانس املاک به عنوان رتبه یک منطقه

توانایی سرمایه‌گذاری صحیح

امکان جذب و عقد قراردادهای کلان

یادگیری تکنیک‌های خاص برای مذاکره و متقاعد کردن مشتری

شرکت در این کلاس به چه کسانی توصیه می شود

آژانس‌های املاک برتر

املاک دپارتمانی که می‌خواهند رشد سریعی داشته باشند

افرادی که می‌خواهند نفر اول شهر یا منطقه خود شوند

کلاس مشاوران املاک

هزینه کلاس : 1100000 تومان

کلاس مدیران املاک

هزینه کلاس: 3900000 تومان

کلاس حرفه ای املاک

هزینه کلاس: 2960000 تومان

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09053168215 مهندس علیرضا عمویی|مشاوره رایگان در حوزه املاک