|
 • ۰۲۸ ۳۳۲۲۴۷۲۳
 • با ما تماس بگیرید

آموزش سرمایه گذاری معجزه تحول زندگی

مهندس علیرضا عمویی|محصول آموزش سرمایه گذاری معجزه تحول زندگی

هر شغلی که داشته باشید احتمالا با توجه به شرایط اقتصادی کشور، نگران آینده خود، خانواده و فرزندان خود هستید. تقریبا اکثریت مردم کشور ما چنین نگرانی‌هایی دارند و راه حل این نگرانی‌ها، یادگیری اصول سرمایه گذاری است.

معمولا سرعت رشد نرخ تورم در کشور ما از سرعت رشد درآمد اکثر کسب و کارها بیش‌تر است. بنابراین، هر کسی حق دارد که درباره آینده‌ی مالی خود و فرزندانش نگران باشد.

فکر می‌کنید راه حل این مشکل چیست؟ پیدا کردن شغلی با درآمد بالاتر؟ کار و تلاش بیش‌تر؟ دو شیفت کار کردن؟ شاید برخی با کنایه بگویند رانت خواری و... . اما جواب درست هیچ کدام از این موارد نیست.

بهترین پاسخ به این سوال، یادگیری اصول سرمایه گذاری است. ما برای شما توضیح می‌دهیم که چرا سرمایه گذاری، معجزه تحول زندگی است.

چرا یادگیری اصول سرمایه گذاری، معجزه تحول زندگی است؟

ریز محصول
محصول آموزش سرمایه گذاری معجزه تحول زندگی، در یک نگاه

برای اینکه متقاعد شوید در هر شرایطی، یادگیری اصول سرمایه گذاری، آینده‌ی شما را تضمین می‌کند، باید با راه‌های مختلف کسب درآمد آشنا باشید. به این ترتیب متوجه می‌شود چرا یادگیری اصول سرمایه گذاری، معجزه‌ای است که زندگی شما را متحول می‌کند.

کسب درآمد به طور کلی از ۴ طریق امکان پذیر است:

 • 1. کارمندی و کارگری
 • 2. خوداشتغالی (مثل یک مغازه دار)
 • 3. کارفرمایی (مثل صاحب یک شرکت بزرگ)
 • 4. سرمایه گذاری

به نظر می‌رسد که روش اول (کارمندی و کارگری) کم ریسک‌ترین راه کسب درآمد است. چرا که هر کارگر و کارمندی حقوق ثابتی دارد. یا فردی که از راه خوداشتغالی و یا کارفرمایی کسب درآمد می‌کند، علاوه بر احتمال ورشکستی، حقوق ثابتی هم ندارد. ظاهرا بالاترین ریسک هم مربوط به سرمایه گذاری است.

اما حقیقت کاملا بر عکس است. در واقع ریسک کارمندی و کارگری از همه بالاتر و ریسک سرمایه گذاری از همه پایین‌تر است.

در حالت کارمندی یا کارگری، گذران زندگی شما وابسته به حقوقی است که از دیگری دریافت می‌کنید. هر زمان و به هر دلیل از کار اخراج شوید، زندگی شما به خطر می‌افتد.

در خوداشتغالی اوضاع با حالت کارمندی متفاوت است. اراده زندگی شما تا حد زیادی در اختیار خود شماست. اما سقف رشد آن کاملا محدود است و البته مسیر سخت‌تری پیش رو دارید.

یدرباره کارفرمایی نیز همینطور است. زندگی شما تا حد زیادی در اختیار شماست. اما رسیدن به این نقطه نیازمند کار و تلاش بسیار است. اما نکته مهم این است که احتمال دارد در فراز و نشیب‌های اقتصادی کاملا دچار ورشکستگی و نابودی شوید.

وضعیت برای حالت سرمایه گذاری متفاوت است. در سرمایه گذاری نه تنها اراده زندگی شما کاملا در اختیار خود شماست، بلکه کمترین آسیب‌ها را در فراز و نشیب‌های اقتصادی متحمل می‌شوید. حتی بسیاری از سرمایه گذاران از تحولات اقتصادی به سودهای خوبی می‌رسند.

ما برای ورود به دنیای سرمایه گذاری چه کمکی به شما می‌کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم، سرمایه گذاری نسبت به حالت‌های دیگر کسب درآمد زندگی بهتری را برای شما می‌سازد، اما سخت‌تر است. بنابراین برای اینکه در این مسیر موفق باشید نیاز به آموزش دارید.

برای اینکه بتوانید تبدیل به یک سرمایه گذار موفق شوید، باید بازارهای سرمایه در ایران را بشناسید. ویژگی‌های هر کدام از این بازارها را بدانید. مدت زمان سرمایه گذاری در هر یک از بازارها رو بخوبی درک کنید.

برای انجام سرمایه گذاری‌های خوب باید با روند تحولات بازارهای سرمایه‌ای مثل طلا، دلار، ملک و بورس آشنا شوید تا بتوانید تحولات آن‌ها را تحلیل کرده و زمان‌های مناسب خرید و فروش انجام دهید.

باید به این توانایی برسید که بر اساس اطلاعاتی که بدست می‌آورید، بتوانید وضعیت بازارهای مختلف را تا حدی پیش بینی کنید تا از این طریق تصمیمات درستی برای سرمایه گذاری بگیرید.

کاری که ما برای شما انجام می‌دهیم این است که تمام آنچه برای یادگیری اصول سرمایه گذاری نیاز دارید را در محصول آموزشی «سرمایه گذاری – معجزه تحول زندگی» به شما آموزش می‌دهیم.

چرا به محصول آموزشی «سرمایه گذاری – معجزه تحول زندگی» نیاز دارم؟

برای تضمین آینده خود و فرزندان‌تان

برای در امان ماندن از بحران‌های اقتصادی کشور

برای رسیدن به وضعیت مالی مطلوب

برای شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری و استفاده از آن‌ها

برای حفظ ارزش پولی که داریم

برای افزایش ارزش پول و دارایی‌های خود

برای اینکه همیشه و تا آخر عمر مجبور به کار کردن نباشیم

در این آموزش چه چیزهایی بدست می‌آورم؟

شناخت ویژگی‌های سرمایه گذاری خوب

تفاوت حفظ ارزش پول و کسب سود

راه تشخیص فرصت‌های طلایی سرمایه گذاری

شناخت ویژگی‌های بازارهای سرمایه گذاری مختلف

درک زمان مناسب ورود برای به هر کدام از بازارهای سرمایه گذاری

یادگیری اینکه چگونه ارزش پول خود را چند ۱۰۰ برابر کنیم

یادگیری اینکه در هر بازار سرمایه‌ای چه چیزی ما را به سود می‌رساند

مدرس من کیست ؟

alirezaamooei
مبتکر متد 9RGB
 • ✅ 14 سال حضور فعال در بازار کار
 • ✅ آموزش بیش از 200 کارشناس و مدیر املاک
 • ✅ سالها فعالیت در حوزه آژانس املاک و فروش املاک و مستغلات
 • ✅ گذراندن کلیه کلاسهای حقوقی دادگستری
 • ✅ کسب درامد 4 برابری نسبت به متوسط درامد آژانسهای املاک منطقه

خرید محصول

ca

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09053168215 مهندس علیرضا عمویی|مشاوره رایگان در حوزه املاک