|
  • ۰۲۸ ۳۳۲۲۴۷۲۳
  • با ما تماس بگیرید

آموزش اصطلاحات حقوقی

مهندس علیرضا عمویی|محصول آموزش اصطلاحات حقوقی

یکی از ترس‌های مشاورین املاک، عدم آگاهی از مسائل و اصطلاحات حقوقی است. اگر یکی از مشتریان درباره یک اصطلاح حقوقی، سوالی از شما بپرسد و شما جواب آن را بلد نباشید چه می‌شود؟ شاید یک قرارداد را از دست بدهید. این تقریبا دلهره و وحشت تمام افرادی است که می‌خواهند وارد این حرفه شوند.

مشاور املاک بودن کار سختی است. فراز و نشیب‌های بسیاری دارد. البته این سختی‌ها و فراز و نشیب‌ها برای زمانی است که شما به درستی آموزش ندیده باشید. این دشواری‌ها برای زمانی است که مجبور باشید مسیر حرفه‌ای شدن را با آزمون و خطا طی کنید. اما ما در کنار شما هستیم تا این مسیر را راحت طی کنید.

مسائل حقوقی سخت و پیچیده هستند. اکثر اصطلاحات حقوقی عربی است و این باعث می‌شود حتی معنای آن‌ها را متوجه نشوید. جالب است که بدانید بسیاری از مردم به خاطر ناآشنایی با اصطلاحات حقوقی، از ورود به این حرفه‌ی پولساز منصرف می‌شوند.

دانستن اطلاعات حقوقی چه کمکی به یک مشاور املاک می‌کند؟

ریز محصول
محصول آموزش اصطلاحات حقوقی - ویژه مشاورین املاک، در یک نگاه

شاید فکر کنید به سرانجام رساندن یک قرارداد نیازمند مهارت‌های مذاکره و متقاعد کردن مشتری است. بله کاملا درست است. اما کافی نیست.

برای اینکه راحت‌تر قراردادی را نهایی کنید، باید اعتماد مشتری را بدست آورید. چیزی که اغلب مشتریان از آن بی‌اطلاع هستند، نکات و مسائل حقوقی است. این به معنای نقطه‌ی ضعف مشتری است و شما با استفاده از می‌توانید اعتماد مشتری را جلب کنید.

اکثر مردم خود را در مورد شناخت ملک خوب و بد متخصص می‌دانند(!!!) اما اغلب هیچ اطلاعی از نکات حقوقی ندارند. شما با اشراف به اصطلاحات حقوقی می‌توانید تسلط خود را به مشتری نشان داده و اعتماد او را جلب کنید. در غیر این صورت ممکن است این اعتماد را از دست بدهید و این یعنی از دست دادن قرارداد.

از سوی دیگر اگر هر مشاور املاکی نکات و اصطلاحات حقوقی را به خوبی بداند، اعتماد به نفس بالایی بدست می‌آورد. این اعتماد به نفس غیر از جلب اعتماد مشتری، شما را از همکاران‌تان متمایز می‌کند. وقتی شما در مورد اصطلاحات حقوقی نیاز به سوال کردن از افراد با تجربه‌تر نداشته باشید، یک سر و گردن از همکاران‌تان جلوتر می‌افتید. شاید حتی باعث شود بعضی از همکاران‌تان سوالات‌شان را از شما بپرسند. به این ترتیب قطعا در کار خود سریع‌تر از دیگران پیشرفت می‌کنید.

کمک ما به شما برای یادگیری اصطلاحات حقوقی

کاری که ما برای شما کرده‌ایم این است که تمام اصطلاحات حقوقی مورد نیاز یک مشاور املاک را در محصول آموزشی «اصطلاحات حقوقی – ویژه مشاورین» املاک گردآوری کرده‌ایم. تمامی این اصطلاحات را به زبانی کاملا ساده بیان کرده‌ایم و حتی معانی فارسی اصطلاحات را برای شما توضیح داده‌ایم.

با استفاده از محصول آموزشی «اصطلاحات حقوقی – ویژه مشاورین املاک»، با تمامی اصطلاحات حقوقی مورد نیاز یک مشاور املاک، به نحوی آشنا می‌شوید که به راحتی در ذهن شما ثبت می‌شوند.

این آموزش را به صورت صوتی برای شما آماده کرده‌ایم تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی آن را در هر جایی که هستید مرور کنید.

چرا به محصول آموزشی «اصطلاحات حقوقی – ویژه مشاورین املاک» نیاز دارم؟

برای اعتماد به نفس بیش‌تر در کار

برای جلب اعتماد مشتری

برای موفقیت بیش‌تر در قراردادها

برای رشد و پیشرفت سریع‌تر

ارائه مشاوره حقوقی حرفه ای

در این آموزش چه چیزی بدست می‌آورم؟

با معنی، مفهوم و کاربرد این اصطلاحات حقوقی آشنا می‌شوید:

عرصه و اعیان

مستغلات

طلق

فسخ

انفساخ (اقاله)

تفاسخ

عقد لازم

مبایعه نامه (بیع، بایع، مبیع)

قولنامه

خیارات

خیار تدلیس

خیار غبن فاحش

خیار شرط

خیار مجلس

مدرس من کیست ؟

alirezaamooei
مبتکر متد 9RGB
  • ✅ 14 سال حضور فعال در بازار کار
  • ✅ آموزش بیش از 200 کارشناس و مدیر املاک
  • ✅ سالها فعالیت در حوزه آژانس املاک و فروش املاک و مستغلات
  • ✅ گذراندن کلیه کلاسهای حقوقی دادگستری
  • ✅ کسب درامد 4 برابری نسبت به متوسط درامد آژانسهای املاک منطقه

خرید محصول

ca

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09053168215 مهندس علیرضا عمویی|مشاوره رایگان در حوزه املاک