• ۰۲۸ ۳۳۲۲۴۷۲۳
 • با ما تماس بگیرید

لایو: تاثیر افزایش قیمت بنزین بر بازار مسکن

 • ۳ آذر ۱۳۹۸
 • توسط گروه آموزشی مهندس علیرضا عمویی

افزایش قیمت بنزین برای تمام اقشار جامعه مهم هست. چه افرادی که ماشین دارند و چه کسانی که ماشین ندارند. دلیل این اهمیت این هست که همه می‌دانند گران شدن بنزین، می‌تواند روی افزایش قیمت همه چیز اثر بگذارد.

در حال حاضر تاثیر افزایش قیمت بنزین روی بازار مسکن، ذهن دو قشر از جامعه را درگیر کرده. یکی مشاورین املاک و دیگری افرادی که قصد خرید یا فروش ملک دارند.

طی مدتی که از انتشار خبر ۳۰۰۰ تومانی شدن قیمت بنزین می‌گذرد، شاهد انواع نظرات درباره تاثیر قیمت بنزین روی بازار مسکن بوده‌ایم. از مواردی که ادعا می‌کردند این اتفاق باعث رونق بازار مسکن شده، تا مواردی که رکود بیش‌تر و بدتر را برای بازار مسکن خبر می‌دادند.

تحلیل درست در این خصوص چیست؟ مهندس علیرضا عمویی در این ویدئو بر اساس آمار سال‌های گذشته و اطلاعات تخصصی در حوزه بازار املاک و بازار سرمایه، تاثیر تغییر قیمت بنزین بر بازار مسکن را بررسی می‌کنند.

دیدگاههای کاربران

 • ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  مارو باش ک فکر میکردیم شما طرفدار املاکیها هستید با این حرف بهت قور میدم نصف بیشتر طرفدارهاتو از دست میدی.

  • سلام دوست عزیز
   مطالبی که در این ویدئو عنوان شده بر اساس آمار هست. وظیفه ما هم چیزی نیست جز ارائه اطلاعات درست و بیان حقیقت. اگر در این تحلیل با اطلاعات غلط به املاکی‌ها امید واهی می‌دادیم، بعد از مدتی که می‌دیدید افزایش قیمت بنزین عملا اثری روی رونق بازار ملک و افزایش قیمت مسکن نداره خودتون بیش‌تر ناامید می‌شدید و از ما هم به خاطر دادن اطلاعات غلط شاکی می‌شدید.
   امیدوارم ما رو به خاطر بیان حقیقت سرزنش نکنید. پاینده و موفق باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *