سوالات متداول

questions
01محصولات خریداری شده چطور به دست ما می‌رسد؟

شما می‌توانید پس از خریداری هر محصول، با ورود به بخش حساب کاربری من (کلیک روی آیکن آدمک در گوشه بالا سمت چپ سایت)، در قسمت دانلودها به محصولات خریداری شده دسترسی داشته باشید.

02«دوره جامع آموزش مشاورین املاک» و «دوره جامع آموزش مدیران املاک» چه تفاوتی دارند؟

«دوره جامع آموزش مشاور املاک» دارای ۷۸۴ دقیقه آموزش بوده و زیر مجموعه دوره جامع آموزش مدیران املاک است. «دوره جامع آموزش مدیران املاک» نیز دارای ۱۱۹۰ دقیقه آموزش است.

دوره جامع آموزش مدیران املاک شامل آموزش‌های اختصاصی برای مدیران املاک است. به عنوان مثال، بسته مدیران املاک در بخش حقوقی دارای آموزش مبایعه نامه نویسی، اجاره نامه نویسی، مشارکت در ساخت است.

در بخش کسب و کار نیز شامل مباحثی چون تبلیغات، برند سازی، رنج‌بندی مشاورین املاک، رصد عملکرد مشاورین املاک، مدیریت هزینه‌ها، جمع کردن جلسه فروش و… است.

03آیا با خرید بسته دوره جامع مدیران املاک، نیاز به خرید بسته حقوقی مدیران یا بسته کسب و کار مدیران داریم؟

خیر! دوره جامع آموزش مدیران املاک، شامل کلیه آموزش‌های حقوقی و کسب و کاری است. با خرید این بسته از هر نوع آموزش دیگری برای موفقیت دفتر املاک خود بی‌نیاز می‌شوید.

04آیا با خرید دوره جامع آموزش مشاورین املاک، نیاز دارم بسته حقوقی و کسب و کار مشاورین املاک را خریداری کنم؟

خیر! «دوره جامع آموزش مشاورین املاک» در بردارنده بسته حقوقی مشاورین املاک و بسته کسب و کار مشاورین املاک است.

اگر در حال حاضر به عنوان مشاور املاک در یک آژانس املاک مشغول به کار هستید، این بسته کلیه نیازهای آموزشی شما را برطرف می‌کند. اما اگر قصد دارید یک آژانس املاک تاسیس کنید، پیشنهاد می‌کنیم از «دوره جامع آموزش مدیران املاک» استفاده کنید.

05آیا مهندس علیرضا عمویی کلاس حضوری یا دوره حضوری برگزار می‌کنند؟

در حال حاضر خیر! در صورت تصمیم برای برگزاری کلاس یا دوره حضوری، این موضوع از طریق همین سایت و پیج اینستاگرام مهندس علیرضا عمویی اطلاع‌رسانی می‌شود.

06«دوره جامع تجارت املاک» و «دوره جامع آموزش مدیران املاک» چه تفاوتی دارند؟

آموزش‌های «دوره جامع تجارت املاک» برای افرادی مناسب است که قصد خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری در بازار املاک را دارند. اما «دوره جامع آموزش مدیران املاک» برای افرادی مناسب است که قصد دارند آژانس املاک راه‌اندازی کرده یا درآمد دفتر املاک خود را افزایش دهند.

بخشی از آموزش‌های این دو محصول با هم مشترک است و بخشی از آموزش‌های آن‌ها با هم متفاوت است. به عنوان مثال در دوره جامع تجارت املاک مباحثی در خصوص روش‌های پیدا کردن فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری وجود دارد که در دوره جامع آموزش مدیران املاک نیست.

به همین ترتیب مباحثی مثل نحوه مدیریت املاک، تبلیغات، برندسازی و رصد عملکرد مشاورین املاک و… در دوره جامع آموزش مدیران املاک وجود دارد که در دوره جامع تجارت املاک موجود نیست.

01مهندس علیرضا عمویی در چه زمینه‌هایی مشاوره می‌دهند؟

مهندس علیرضا عمویی در زمینه سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات، مسائل حقوقی مربوط به معاملات ملکی، راه‌اندازی، توسعه و بهبود کسب و کار املاک مشاوره می‌دهند.

برای دریافت مشاوره از ایشان، سوال یا درخواست خود را از طریق لینک زیر در واتساپ مطرح کنید:

هماهنگی برای مشاوره با مهندس علیرضا عمویی

02مهندس علیرضا عمویی در زمینه راه‌اندازی آژانس املاک چه کمکی به ما می‌کنند؟

در صورتی که قصد دارید یک آژانس املاک مدرن و پیشرو راه‌اندازی کنید، می‌توانید از «دوره جامع آموزش مدیران املاک» استفاده کنید. کلیه آموزش‌های مورد نیاز شما در این بسته موجود است.

03قصد دارم املاک سنتی خود را به دپارتمانی تبدیل کنم. مرا راهنمایی کنید!

برای تبدیل املاک سنتی به دپارتمانی می‌توانید از «دوره جامع آموزش مدیران املاک» استفاده کنید. البته اگر روی مسائل حقوقی معاملات ملکی تسلط کافی دارید، می‌توانید از «بسته کسب و کار مدیران املاک» استفاده کنید.

اما اگر مسائل حقوقی را به صورت تجربی آموخته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم از دوره جامع آموزش مدیران املاک استفاده کنید.

04می‌خواهم به عنوان مشاور املاک در یک آژانس املاک مشغول به کار شوم، کدام بسته آموزشی را به من پیشنهاد می‌کنید؟

پیشنهاد ما استفاده از «دوره جامع آموزش مشاورین املاک» است. با استفاده از این بسته هم روی مسائل حقوقی کاملا مسلط می‌شوید، هم زیر و بم کار املاک را به خوبی می‌آموزید.

05در املاک خود کارشناس حقوقی خبره داریم، برای کمک به رشد آژانس املاک ما کدام بسته را پیشنهاد می‌کنید؟

در صورتی که در آژانس املاک خود کارشناس حقوقی خبره دارید، برای رشد درآمد و پیشرفت املاک خود، می‌توانید از «بسته کسب و کار مدیران املاک» استفاده کنید.

06برای دریافت مشاوره حقوقی یا سرمایه‌گذاری در زمینه املاک به چه طریق عمل کنیم؟

برای دریافت مشاوره از ایشان، سوال یا درخواست خود را از طریق لینک زیر در واتساپ مطرح کنید:

هماهنگی برای مشاوره با مهندس علیرضا عمویی

01در صورتی که در دانلود یا استفاده از محصول خریداری شده با مشکل مواجه شدیم چه کار کنیم؟

در صورتی که در دانلود محصولات از سایت با مشکلی روبرو شدید یا فایل‌های دریافتی به هر دلیل دچار مشکل شده بود، می‌توانید با استفاده از لینک زیر، مشکل خود را با بخش پشتیبانی مجموعه مهندس علیرضا عمویی مطرح کنید:

پشتیبانی مجموعه مهندس علیرضا عمویی

برای تسریع در فرایند پیگیری، در صورت امکان عکسی از مشکلی که با آن روبرو شده‌اید برای پشتیبانی ارسال فرمایید.

02با خرید کدامیک از محصولات می‌توانم از مهندس علیرضا عمویی مشاوره تخصصی و خصوصی دریافت کنم؟

در صورتی که «دوره جامع تجارت املاک» را خریداری کنید، در صفحه اینستاگرام اختصاصی این دوره (این صفحه در حالت خصوصی است) عضو شده و همچنین به گروه واتساپی که مخصوص شرکت‌کنندگان این دوره است دعوت می‌شوید.

در این گروه واتساپ و در پیج اختصاصی دوره جامع تجارت املاک، می‌توانید سوالات تخصصی خود را مطرح کرده و پاسخ خود دریافت کنید.

03تغییرات یا بروزرسانی‌های محصولات خریداری شده را چگونه دریافت کنم؟

تمام تغییرات یا بروزرسانی‌ها محصولات خریداری شده، کاملا رایگان از طریق همین سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای دریافت آن‌ها کافی است به بخش دانلودها در پروفایل خود مراجعه فرمایید.

تغییرات یا بروزرسانی‌ها، بسته به شرایط توسط پیامک، واتساپ، تلگرام یا از طریق اطلاع رسانی در پیج اینستاگرام مهندس علیرضا عمویی به اطلاع شما خواهد رسید.

01چطور می‌توان برای تهیه محصولات شما تخفیف دریافت کنم؟

تخفیف‌هایی که به محصولات مختلف تعلق می‌گیرد، در همین سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام مهندس علیرضا عمویی اعلام می‌شود.

Copyright © 2020 تمامی حقوق این وبسایت برای مهندس علیرضا عمویی محفوظ است