|
  • ۰۲۸ ۳۳۲۲۴۷۲۳
  • با ما تماس بگیرید

آموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن

مهندس علیرضا عمویی|محصول آموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن

سرمایه گذاری در بازار مسکن از جهات مختلف جذاب است. سرمایه گذاری در این بازار هم کم ریسک است، هم پر سود. از طرفی هم می‌توان به صورت کوتاه مدت در بازار مسکن سرمایه گذاری کرد و هم به صورت بلند مدت.

بر خلاف تصور اکثر افراد، حتی در دوره‌ی رکود هم می‌توان از بازار مسکن سود خوبی بدست آورد. البته به شرطی که قواعد و راه و روش انجام این کار را بلد باشید. همینطور اگر راه خرید و فروش در دوره رونق را بدانید، می‌توانید ارزش دارایی‌های خود را چندین برابر افزایش دهید.

با توجه به ویژگی‌هایی که گفته شد، یعنی سود دهی بالا، ریسک کم، امکان کسب سود در شرایط مختلف از جمله رونق و رکود، بازار مسکن به یکی از جذاب‌ترین بازارهای سرمایه گذاری در کشور ما تبدیل شده است.

چرا باید سرمایه گذاری در بازار مسکن را یاد بگیرم؟

کسی را می‌شناسید که ادعا کند هیچ وقت قصد خرید مسکن یا فروش خانه را ندارد؟ بعید به نظر می‌رسد. می‌تواند گفت هر ایرانی حداقل ارتباطی که با بازار مسکن دارد این است که بالاخره یک روز به عنوان خریدار یا فروشنده وارد این بازار می‌شود.

با توجه به اینکه رقم معاملات در بازار مسکن بسیار بالاست، پس سود یا ضرر و زیان حتی در یک معامله، می‌تواند بسیار چشمگیر بوده و روی زندگی ما اثر گذار باشد.

اغلب افراد دور و بر خود حتما مواردی را دیده‌اند که فردی سال‌های طولانی از ضرر یا سودی که در خرید یا فروش ملک کرده صحبت می‌کند. امیدوارم شما هم راه و روش سرمایه گذاری در بازار مسکن را بیاموزید تا سود خود با دیگران صحبت کنید، نه ضرر.

حالا فرض کنید شما جزو افرادی هستید که تصمیم دارید با ورود به دنیای سرمایه گذاری، زندگی راحتی را تجربه کرده و دغدغه‌های مالی اکثر افراد جامعه را نداشته باشید. قطعا بازار مسکن یکی از جذاب‌ترین بازارها برای شما به حساب می‌رود. چرا که علیرغم سود بالا، ریسک کمی به همراه دارد.

هر چند در شرایط مختلف (رکود و رونق) می‌تواند از بازار مسکن با ریسک کم، سود خوبی بدست آورد، اما رسیدن به این شرایط در صورتی امکان پذیر است که این بازار و روش‌های مختلف سرمایه گذاری در آن را به خوبی بشناسید.

مشاورین املاک و سرمایه گذاری در بازار مسکن

باید بدانیم که یکی از اقشار جامعه که می‌توانند بیش‌ترین سود را از بازار مسکن بدست آورند، مشاورین املاک هستند.

مشاورین املاک بیش از هر کسب و کاری با ملک سر و کار دارند. بنابراین بهتر از همه می‌توانند تغییر و تحولات بازار ملک را رصد کرده و در صورت آشنایی با نکات سرمایه گذاری در این بازار، سودهای چشمگیری بدست آورند.

آژانس‌های املاک و کارشناسان فروش به خاطر اینکه هر روز با خریداران، فروشندگان و ملک‌های مختلفی سر و کار دارند، می‌توانند هم در دوره رونق و هم در دوره رکود، سود خوبی از بازار املاک بدست آورند. فقط و فقط به شرط آنکه نحوه عملکرد در هر دوره را به خوبی بدانند.

ما برای ورود شما به سرمایه گذاری در بازار مسکن چه کمکی می‌کنیم؟

ریز محصول

محصول آموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن، در یک نگاه

برای حرفه‌ای شدن در این بازار و کسب سودهای قابل توجه، باید نکات مختلفی را بدانید. نکاتی مثل اینکه چه زمانی باید وارد بازار املاک شد و چه زمانی باید از آن خارج شد. یا مثلا با چه میزان سرمایه می‌توان وارد این بازار شد؟

بسیاری از افراد همیشه دچار این تردید هستند که آیا خریدی که می‌کنند خوب هست یا نه؟ آیا این خرید سود خوبی برای آن‌ها خواهد داشت یا نه؟ بسیاری از افراد درباره اینکه چه زمانی برای فروش یا خرید ملک مناسب است سوال دارند.

خیلی‌ها، از مشاورین املاک گرفته تا خریدار و فروشنده، سازندگان و... وقتی بازار مسکن وارد رکود می‌شود دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌دانند بهترین تصمیمات در این شرایط چیست!

بسیاری از افراد معیارها و روش‌های تشخیص شروع دوره رونق را نمی‌دانند و همین مسئله باعث می‌شود از دوره رونق جا مانده و به حداکثر سود ممکن نرسند.

خیلی از افراد راه‌های تشخیص گزینه‌های مناسب برای سرمایه گذاری را نمی‌دانند، به همین خاطر همیشه از پیدا کردن ملک مناسب جهت سرمایه گذاری ناامید هستند.

مهندس علیرضا عمویی، در آموزش جامع «سرمایه گذاری در بازار مسکن»، به تمام این سوالات در این خصوص پاسخ داده و نکات و ریزه‌کاری‌های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری در بازار مسکن آموزش می‌دهند.

شما می‌توانید این محصول آموزشی را به چشم یک راهنمای جامع و تمام عیار برای یادگیری سرمایه گذاری در بازار مسکن نگاه کرده و پاسخ تمام سوالات خود را در این محصول پیدا کنید.

چرا به آموزش جامع «سرمایه گذاری در بازار مسکن» نیاز دارم؟

انجام بهترین خریدهای عمر خود در بازار ملک

کسب سود به جای ضرر در خرید و فروش مسکن

تشخیص بهترین زمان خرید خانه

شناخت بهترین زمان فروش ملک

کسب سود بالا با ریسک کم

کسب سود از بازار مسکن حتی در شرایط رکود

شناخت راه‌های مختلف تامین سرمایه جهت سرمایه گذاری در این بازار

در این آموزش چه چیزهایی بدست می‌آورم؟

آشنایی با نکات سرمایه گذاری بلند مدت در بازار مسکن

تحلیل اجاره داری از دیدگاه سرمایه گذاری

روش‌های سرمایه گذاری کوتاه مدت در بازار املاک

شناخت بهترین زمان ورود و زمان مناسب برای خروج از این بازار

شناخت ویژگی‌های یک خرید یا فروش خوب

شناسایی راه‌های مختلف برای افزایش دارایی با سرمایه گذاری در مسکن

شناخت روش‌ها و راه‌کارهای کسب سود در دوره رکود و رونق

شناخت فرمول‌های تشخیص شروع زمان رکود و رونق بازار املاک

شناخت تصمیمات درست در زمان رکود و رونق

شناخت روش‌های پیدا کردن و خرید ملک زیر قیمت

شناخت انواع وام‌های بانکی برای خرید مسکن

مدرس من کیست ؟

alirezaamooei
مبتکر متد 9RGB
  • ✅ 14 سال حضور فعال در بازار کار
  • ✅ آموزش بیش از 200 کارشناس و مدیر املاک
  • ✅ سالها فعالیت در حوزه آژانس املاک و فروش املاک و مستغلات
  • ✅ گذراندن کلیه کلاسهای حقوقی دادگستری
  • ✅ کسب درامد 4 برابری نسبت به متوسط درامد آژانسهای املاک منطقه

خرید محصول

ca

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09053168215 مهندس علیرضا عمویی|مشاوره رایگان در حوزه املاک